Wsparcie dla dorosłych

w problemach życia codziennego

Nasza oferta

Grupa wsparcia dla młodych mam

Jeżeli niedawno urodziłaś dziecko i czujesz, że Twój świat wywraca się do góry nogami to jest to miejsce dla Ciebie. W trakcie naszych spotkań będziemy rozmawiać, słuchać i przyglądać się sobie w sytuacji wielkiej zmiany. Będzie to szansa dla Ciebie na odnalezienie się po rewolucji związanej z narodzinami dziecka. Będzie to okazja na oswojenie lęków, niepewności, ale również akceptację nowej roli.
Zapraszamy mamy z dziećmi poniżej 2 roku życia.

Dzieci jak najbardziej mogą uczestniczyć w spotkaniach razem z mamami.

10 spotkań po 90 minut
Cena za jedno spotkanie – 100 złotych

Grupa wsparcia dla kobiet w ciąży

Celem grupy jest wsparcie emocjonalne dla kobiet będących w tym wyjątkowym okresie swojego życia, wymiana doświadczeń, pomoc w rozumieniu siebie i swoich stanów psychicznych, pomoc w radzeniu sobie ze swoimi emocjami i w przygotowaniu się do kolejnej zmiany życiowej jaką są narodziny dziecka.

Spotkania odbywają się przez 3 miesiące, raz w tygodniu.

Czas spotkania to 90 minut. Cena za jedno spotkanie – 80 złotych

Poradnictwo psychologiczne

Poradnictwo psychologiczne jest profesjonalną formą pomocy, która ma na celu utrzymanie zdrowia psychicznego u osób doświadczających kryzysu rozwojowego czy wszelkiego rodzaju życiowych trudności. Nie jest to forma psychoterapii.
Kontakt obejmuje kilka spotkań, podczas których psycholog, w atmosferze pełnej szacunku, wsparcia i zaufania, pomaga klientowi w zidentyfikowaniu głównego problemu i poszukiwaniu sposobów na jego rozwiązanie. Wówczas, możliwe jest uwolnienie się od napięcia wynikającego z przeżywanych uczuć, osiągnięcie równowagi psychicznej, a także, co ważne, odzyskanie wiary we własne możliwości.

Cena za jedno 50 – minutowe spotkanie – 150 złotych

Trening umiejętności wychowawczych

Warsztaty przeznaczone są dla Rodziców chcących wzmocnić swoje kompetencje wychowawcze, a przede wszystkim wspierać potencjał swojego dziecka. Poza tym adresowane są do Rodziców, których dzieci ujawniają trudności natury emocjonalnej i trudności w zachowaniu.

GŁÓWNE CELE WARSZTATÓW:

rozwój i wzmocnienie umiejętności wychowawczych,
poznanie adekwatnych sposobów radzenia sobie z zachowaniami trudnymi dziecka,
wypracowanie nowych strategii radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych,
nauka skutecznego wspierania potencjału rozwojowego dziecka.

Warsztaty prowadzone są przez wykwalifikowane osoby, psychoterapeutów mających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzicami. Służą wsparciu rodziców w procesie wychowywania dziecka.
Proponujemy kompleksowy model pracy w formie:

zajęć warsztatowych dla Rodziców w formie zblokowanej- 2 spotkania, dwa razy w miesiącu, które będą trwały zawsze 3 godzin

Cena za jeden blok – 180 złotych

Kontakt

Masz pytania lub chcesz umówić się na wizytę? Napisz do nas wiadomość lub zadzwoń. Możesz użyć również bezpośredniego formularza!

Nasze dane

508 234 200

ul. Kołobrzeska 27, 10-431 Olsztyn

Pon-Pt 8.00- 16.00

kontakt@poradniapromyczek.pl