Czyszczenie Kanap Olsztyn –

Pranie Dywanów Olsztyn 

Jarocka 78/lok. 1

Poniedziałek-Piątek 8:00-17:00

Zadzwoń: 665 303 827

Pralnia Czyścioch – Pranie dywanów, czyszczenie kanap oraz pranie tapicerki samochodowej Olsztyn. Skorzystaj z oferty profesjonalnej firmy sprzątającej.  Wieloletnie doświadczenie w branży oraz wykwalifikowana kadra pracownicza.

Olsztyńska Firma Czyścioch

Firma usługowa Czyścioch powstała w 2017 roku. Na początku swojej działalności ograniczała się tylko do świadczenia usług w Olsztynie, ale w miarę szybko rozszerzyła swój zasięg na całe województwo warmińsko-mazurskie. Czyścioch oferuje profesjonalne usługi porządkowe w zakresie kompleksowego czyszczenia kanap, prania dywanów, prania samochodów.

Wykonanych zleceń

Lata doświadczenia

N

Czyszczenie kanap

N

Pranie dywanów

N

Pranie tapicerki

N

Czyszczenie mebli

N

Ozonowanie aut i mieszkań

N

Pranie wózków dziecięcych

Czyścioch oferuje szeroką gamę usług porządkowych: mycie okien standardowych, pranie wykładzin każdego rodzaju wraz z praniem dywanów i kanap, bieżące oraz jednorazowe utrzymanie czystości w obiektach biurowych, sprzątanie wspólnot mieszkaniowych, ozonowaniem aut i mieszkań i wiele innych.

Lider w branży usług prania dywanów w Olsztynie

Firma Czyścioch świadczy usługi sprzątające na terenie Olsztyna oraz okolic. Specjalizujemy się w sprzątaniu powierzchni biurowych oraz wspólnot mieszkaniowych. Słyniemy z wysokiej jakości prania dywanów. Zaufało nam szerokie grono Klientów – zarówno indywidualnych, jak i biznesowych.

Jesteśmy zespołem dynamicznym i zmotywowanym do pracy. Działamy szybko i sprawnie, ponieważ doskonale wiemy, że zależy Wam na  czasie. Wykorzystujemy jedynie sprawdzone i  bezpieczne dla zdrowia środki czyszczące, które sami dostarczamy.

Wybierając naszą firmę nie musicie zatem się o nic martwić. Chętnie  pomożemy Wam w zachowaniu czystości. Uważamy, że porządek wpływa pozytywnie na samopoczucie oraz efektywność. Nasza bogata oferta z pewnością spełni Wasze oczekiwania – jest stworzona z myślą o Waszych potrzebach. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

czyszczenie kanap olsztyn
czyszczenie tapicerki samochodowej olsztyn

Profesjonalizm

Nasza pralnia dywanów specjalizuje się w  świadczeniu usług sprzątających i prania. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi oraz z  biznesowymi. Jesteśmy elastyczni i cechuje nas zorientowanie na Wasze potrzeby.

pranie tapicerki olsztyn
pranie tapicerki olsztyn

Jakość Gwarantowana

Gwarancja jakości w  atrakcyjnych cenach

Z naszym wsparciem będziecie cieszyć  się idealnym porządkiem – jesteśmy pewni, że na tym Wam zależy. Pozbądźcie się dodatkowych obowiązków i zlećcie profesjonalne sprzątanie doświadczonej ekipie. Chętnie Wam w tym pomożemy. Nie znamy osób, które nie przepadają za  czystością. Doskonale wiemy, że utrzymanie ładu bywa trudne, szczególnie, gdy codzienność obfituje w wiele dodatkowych obowiązków. Nawiązanie współpracy z ekipą sprzątającą rozwiąże ten problem i spełni Wasze oczekiwania.

Chcielibyście skorzystać z usług pralni dywanów z Olsztyna, ale obawiacie się, że nie jest to na Waszą kieszeń? Spokojnie, bez obaw – z nami macie gwarancję jakości w atrakcyjnych cenach. To nasz znak rozpoznawczy, który może potwierdzić szerokie grono Klientów. Z naszym wsparciem zagospodarujecie czas w mądry i  przemyślany sposób. Spędźcie czas z  bliskimi lub  postawcie na błogi relaks, podczas gdy my posprzątamy Wasze domy lub  firmy. Kusząca wizja, prawda? Zatem  zachęcamy do zapoznania się z cennikiem naszej bogatej oferty oraz do nawiązania kontaktu. Wspólnie ustalimy szczegóły owocnej współpracy.

 

 

Pranie Tapicerki, Czyszczenie Dywanów i nie tylko

pranie kanapy olsztyn

Czyszczenie kanap

Na Olsztyńskim rynku słyniemy z wysokiej jakości czyszczenia kanap. Jesteśmy uzbrojeni w najnowsze technologie czyszczące. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą, w wyniku czego, każdą kanapę doprowadzamy do czystości w szybkim czasie. Korzystamy tylko ze sprawdzonych metod czyszczenia, które są skuteczne i tanie. Dzięki wieloletniej praktyce podejmujemy się czyszczenia nawet najbardziej zabrudzonych sof.

Czyszczenie i pranie tapicerki samochodowej

Pranie samochodu? To dla nas nic prostszego. Dlatego oferujemy Wam kompleksowe czyszczenie auta. Aby skutecznie pozbyć się brudu z wnętrza auta proponujemy pranie ekstrakcyjne. Czyszczenie tapicerki samochodowej rozpoczynamy od dokładnej oceny auta. Przechodząc do następnego etapu dokładne odkurzenie auta aby pozbyć się drobinek piasku i sierści naszych pupili. Następnym krokiem jest pranie foteli, wykładziny i wszystkich elementów tekstylnych. Na koniec dokładnie czyścimy wszystkie elementy plastikowe w aucie w tym kokpit. Zwracamy uwagę na to aby sprzęt, którego użyjemy do czyszczenia nie uszkodził materiałów. Znamy skuteczne metody na pranie tapicerki.

mycie tapicerki samochodowej olsztyn
pranie dywanów olsztyn

Pranie dywanów i wykładzin

Aby usunąć plamy z dywanów korzystamy ze środków które posiadają odpowiednie substancje czynne, a kolory nie tracą swojej intensywności. Czyszczenie za każdym razem wykonywane jest przy użyciu maszynowych szorowarek, które pod wpływem substancji rozpuszczających brud rozczesują dywan/wykładzinę. Są one bezpieczne dla materiału, co daje nam lepszy efekt walki z trudnymi zabrudzeniami oraz mocno wbitym brudem. Efekt takiego czyszczenia jest trwalszy. Zachęcamy do zapoznania się z ceną prania dywanów w Olsztynie. 

Dbamy o czystość

Spójrzmy prawdzie w oczy – Twój dom lub mieszkanie jest tak czyste, jak dywan, po którym codziennie chodzisz. Choć tego nie widzisz, brud i kurz mogą gromadzić się i wnikać głęboko w dywan, tak samo jak w meble tapicerowane. Jedynym sposobem, aby je wyeliminować jest bardzo dokładne czyszczenie.

Chociaż można dywan prać samemu, to większość dostępnych w sklepach środków czyszczących nie poradzi sobie z tym zadaniem dość dobrze. Zwykle nieprofesjonalne detergenty i zwyczajny odkurzacz potrafią usunąć kurz tylko z powierzchni dywanu, natomiast pozostawiają brud i roztocza nagromadzone w jego głębi.

Dlatego warto pomyśleć ile brudu zgromadziła Twoja kanapa, materac narożnik, fotel, czy dywan. Pranie dywanów Olsztyn to za mało. Oferujemy czyszczenie kanap i tapicerki. Brud z wnętrza dywanu można usunąć jedynie przy pomocy czyszczenia i prania profesjonalnym sprzętem. Zyskasz wtedy pewność, że mieszkasz w naprawdę czystym i bezpiecznym domu wolnym od brudu, kurzu, roztoczy i nieprzyjemnych zapachów. Zobaczysz jak twoje dywany i tapicerka tekstylna odzyska dawny blask, poprawiając samopoczucie Twoje i Twoich bliskich.

czyszczenie kanapy olsztyn
czyszczenie tapicerki samochodowej olsztyn
czyszczenie tapicerki samochodowej olsztyn

Co nas wyróżnia?

Sprawdzone technologie oraz kompetentni i skuteczni pracownicy pozwalają firmie sprzątającej czyścioch świadczyć najwyższą jakość usług w Olsztynie i okolicach. Wszyscy pracownicy są w pełni wykwalifikowani, posiadają odpowiednie przeszkolenie oraz niezbędne doświadczenie, pozwalające im na pełen profesjonalizm podczas wykonywania zlecenia, zarówno personel serwisu sprzątającego, ekipa zajmująca się myciem okien lub praniem wykładzin, tapicerki.

Czyścioch sprosta oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających klientów!

Nasze usługi

R

Czyszczenie kanap

R

Pranie dywanów

R

Pranie wersalek

R

Pranie wykładzin

R

Pranie tapicerki

R

Czyszczenie mebli

R

Pranie chodników

R

Pranie dywaników

R

Pranie dziecięcych wózków

R

Ozonowanie aut i mieszkań

R

Pranie tapicerki meblowej

R

Pranie materacy

R

Mycie witryn sklepowych

O nas

pranie olsztyn

Cena usług jest przygotowywana dla każdego klienta indywidualnie, po zapoznaniu się z zakresem prac oraz warunkami panującymi w obiekcie lub w miejscu docelowym. Po dokładnej analizie zebranych informacji jest sporządzana rzetelna, konkurencyjna oferta, która zawsze łączy wysoką jakość usług z atrakcyjną ceną!

Używamy środków profesjonalnych przyjaznych dla środowiska renomowanych marek. Zajmujemy się sprzątaniem dużych i małych obiektów, firm, instytucji jak i klientów prywatnych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług

pranie witryn

Na przekroju tych wielu lat doświadczeń przedsiębiorstwo sprzątające czyścioch zdobyło zaufanie wielu firm oraz osób prywatnych.

Regularne szkolenia personelu w zakresie środków czyszczących czy używanych technologii w sprzątaniu, pozwalają pogłębiać wiedzę i wykorzystywać ją podczas zleceń. Każde nowe doświadczenie jest bezcenne, dlatego firma  czyścioch podejmie się każdej pracy, nawet najtrudniejszej.

Lokalizacja

Jarocka 78/lok. 1, Olsztyn

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek 8:00-17:00

Telefon

665 303 827